Nasıl Çalışırız

Klasikoto.com'un çalışma süreci tamamen müşteri odaklı oluşturulmuştur. Müşterinin acil ya da uzun vadede lazım olacak parçaları ayrı ayrı sipariş verme olanağı verilmiştir.


Sitemizde listelenen ürün fiyatları uçak nakliyesi ile adrese teslim fiyatlardır. Müşteri eğer ürünü gemi ile getirmek isterse siparis@klasikoto.com mail adresinden tarafımızdan bilgi alabilir.


 Müşteri siparişinden sonra işletilen süreç iki başlık halinde şöyledir;


 1- Sipariş Toplama Süreci:


 Siparişler nakliye çeşitlerine göre (hava ve deniz) ABD'deki depomuzda ayrı ayrı bekletilir. Uçak ile gelecek ürünler için 10-12 gün, gemi ile gelecek ürünler için 20-25 günde bir sevkiyat yapılır.


  2- Nakliye ve Teslimat:


Gemi ile gelen ürünler ABD'den yaklaşık 20 günde İstanbul Ambarlı Limanı'na gelir ve gümrük işlemleri sonrası, tarafımızca müşterinin istediği adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir.


Uçak ile gelen ürünler ise sevkiyat süreci başladıktan sonra gümrük işlemleri birlikte yaklaşık 3 günde İstanbul'da olur ve yine tarafımızca müşterinin istediği adrese Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. Uçakla siparişleriniz, sipariş tarihinden yaklaşık üç hafta sonra tarafınıza teslim edilmiş olur.


klasikoto.com olarak, size güvenli ve konforlu alışverişi taahhüt ediyoruz.